יום חמישי, 3 במרץ 2016

מתחם טרייד-אין חדש ומתקדם של חברת כלמובילעברתי כבר מספר פעמים במתחם של כלמוביל מבלי לשים לב, שהוא נמצא קרוב לכביש הראשי, ז'בוטינסקי שבפתח תקווה, מבלי לדעת בדיוק במה מדובר.

עד ליום שהגעתי להשקת המתחם, שם שמעתי הסברים והתרשמתי.

מדובר במתחם תצוגה ענק, מדובר על שטח של 14 דונם.מתחם כלמוביל טרייד-אין החדש כולל מחלקת רכבי יוקרה ומחלקת רכבים פרטיים ובו שטחי תצוגה נרחבים של מאות רכבים בהם רכבי מיני, רכבים משפחתיים, רכבי פנאי שטח ורכבי יוקרה מכל הסוגים ושל כל היצרנים. 

מגוון הרכבים שמורים מיד ראשונה ופרטית.
הרכבים מגיעים מלקוחות שהחליפו רכב הן ביונדאי והן במיצובישי.הרכבים שמגיעים נבחרים בקפידה, רק הטובים ביותר מגיעים אל מתחם המכירות, עוברים תהליך הכנה וקליטה, בדיקות מקיפות והשבחה של הרכבים. 
רכבים שאינם עומדים בסטנדרטים שהציבו להם בכלמוביל נמכרים הלאה לסוחרי רכב).

הרכבים במתחם מוצעים יחד עם תעודת אחריות של היבואן, על שלדת הרכב, הגיר והמנוע!
לפני הרכישה מקבלים עזרה במקום, מנציג כלמוביל ,במציאת רכב מתאים, ישנה אפשרות לעבור ביחד על היסטוריית טיפולי הרכב וכמו כן נסיעת מבחן. 

תהליך הקניה:
כלמוביל טרייד-אין מציע ללקוח את כל השירותים הנדרשים בתהליך קניית רכב החל  ממכירת רכבו, בחירת רכב חדש המתאים לצרכים ולתקציב, בעסקה רגילה או ביצוע עסקת טרייד-אין (החלפת משומש בחדש יותר), פתרונות מימון מבית כלמוביל ופתרונות ביטוח מבית כלביטוח. 

לאחר סיכום העסקה, הרכב יעבור הליך הכנה שבסופו יימסר ללקוח בעמדת מסירה ייעודית עם כל המסמכים הרלוונטיים כולל תעודת אחריות מהיבואן.

במסגרת הרכבים הפרטיים השמורים במתחם מכריזה כלמוביל על שלוש תוכניות CPO (Certified Pre-Owned);  H-PROMISE של יונדאי, MITSUBISHI MOTORS STANDARD ו- Proven Exclusivity של מרצדס.


תוכנית ה- H-PROMISE של יונדאי הינה תוכנית של קונצרן יונדאי העולמי לשוק הרכב המשומש, אשר במסגרתו תציע כלמוביל טרייד אין במתחם החדש רכבי יונדאי פרטיים מיד ראשונה ושמורים במיוחד, התחייבות לשילדה נקייה מתאונות, עד 4 שנים על הכביש או עד 80 אלף ק"מ שטופלו רק במרכזי שירות מורשים ואשר יעברו השבחה בכלמוביל טרייד-אין לקראת מסירתם. רכבים אלה יקבלו תעודת אחריות של כלמוביל טרייד-אין ל- 12 חודשים על והגיר והמנוע ויעברו בדיקה קפדנית הכוללת למעלה מ- 100 בדיקות.

תוכנית ה- MITSUBISHI MOTORS STANDARD   המקבילה הישראלית של תוכנית H-PROMISE  של יונדאי כוללת גם היא רכבי מיצובישי פרטיים מיד ראשונה ושמורים במיוחד, התחייבות לשילדה נקייה מתאונות, עד 4 שנים על הכביש או עד 80 אלף ק"מ שטופלו רק במרכזי שירות מורשים ואשר יעברו השבחה בכלמוביל טרייד-אין לקראת מסירתם. רכבים אלה  גם הם יקבלו תעודת אחריות של כלמוביל טרייד-אין ל- 12 חודשים על והגיר והמנוע ויעברו בדיקה קפדנית הכוללת למעלה מ- 100 בדיקות.       
                                            
תוכנית Proven Exclusivity של מרצדס הינה למעשה תו איכות בינלאומי של קונצרן מרצדס, המוענק לרכבי מרצדס בני ארבע שנים ומטה עד 80,000 ק"מ, מיד ראשונה פרטית או מרכבי הקבוצה בלבד (רכבי הדגמה עם קילומטרז' נמוך). רכבי אלו ללא תאונות ופגיעות ועם ספר טיפולים מסודר. מדובר למעשה בתו תקן בינלאומי, שהוגדר על ידי היצרן  ומיושם בפעם הראשונה במתחם הטרייד אין של הקבוצה.  


מתחם כלמוביל מתאים ללקוחות שמחפשים רכב פרטי ויד ראשונה, עם קילומטראג' נמוך, שמוכנים לשלם אף מעט יותר על מנת לקבל רכב שמור, בטחון בתהליך הקניה, כולל שירות ואחריות. 


בנוסף נמכרים גם רכבי הדגמה - מדובר ברכבי חברה להדגמה אשר נחשבים למבוקשים ביותר ואשר להם פחות מ – 10000 ק"מ ו- 3 חודשים. רכבי ההדגמה של הקבוצה הינם רכבים בעלי ביקוש גבוה הנמכרים בזמן קצר ביותר. מדובר בכלי רכב שמורים, מטופלים ומאובזרים וההפחתה ממחיר המחירון של לוי יצחק, יוצרת הזדמנות לקניית רכב כמעט חדש במחיר אטרקטיבי. בחלק מהמקרים ניתן לרכוש רכבים שטרם הגיעו לשוק היד שניה כגון הטוסון החדש, הטרייטון והאאוטלנדר בצורתו החדשה


רחוב גיסין 72, פתח תקווה
טל: 03-6307929

שעות פתיחה: א'-ה 7.30-16.00, יום ו' 7.30-12.00

http://www.colmobil.co.il/ 

  לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...