יום חמישי, 15 בספטמבר 2016

NameMe תוויות שם מסיליקון לזיהוי - פתרון מעולה לגן לביה"ס ולעוד


בגן עירייה של בתי, ביקשו בתחילת השנה להשתדל להביא בקבוקים "רגילים" כדי לא לנכר עיניים עם כל מיני בקבוקים מיוחדים.. מסתבר שגם בלי שיבקשו (מנסיון בגן אחר), עם הזמן רואים יותר ויותר בקבוקי "מי עדן" אצל הילדים. אממה.. כל פעם כשאני מחליפה בקבוקת אני צריכה למצוא את הטוש המיוחד הזה שכותב לי על הבקבוק, בהתחלה הטוש לא התאים לכתיבה על הפלסטיק, אחרי זה קטן מידי, ואחרי זה נמחק מהר מידי.... בקיצור, לא אהבתי את ההתעסקות הזאת ובכלל לא תמיד זה עוזר לילד לזהות את הבקבוק שלו, במיוחד בגילאים צעירים יותר כמו בגן טרום טרום חובה.
בקבוקים בגן

איך שראיתי את התוויות המיוחדות עם שם הילד שמתאימות לבקבוקים ידעתי שכזו אני צריכה וזה יקל עלי! 
עד כה דיברתי רק על הנוחות שלי בנושא הכיתוב על הבקבוקים, אבל למעשה בראש ובראשונה התוויות האלו הן הכי נוחות לילדים, כדי לזהות את הבקבוקים שלהם!  אנחנו מתחילת שנה, כבר בערך שבועיים, עם התוויות על הבקבוקים, הילדים שלי התלהבו, אני שמחה וממש מתגעגעת להתעסקות עם הטוש, וגם הגננת מרוצה. 

אין סיכוי שילד יפספס או לא יזהה כך את הבקבוק שלו בתוך הקופסה שרוב הקבוקים בה, נראים די אותו דבר... 


התווית עשויה מסיליקון, מאוד נוחה, גמישה, עמידה במים וקלה לשטיפה, מתאימה אפילו למדיח כלים. התווית מצויידת בלולאה ופשוט "מלבישים" אותה על ראש הבקבוק. 

התוויות קיימות בצבעים שונים, בשפות שונות ובתוספת תשלום ניתן להוסיף פריט קטן כמו כתר, לב, כוכב וכו'.

את מותג התוויות האישיות הקימו שני כהן ואדריאן וייסנגר, שניהם למדו יחד עיצוב מוצר וחולקים פרוייקטים רבים בתחום העיצוב התעשייתי. הרעיון נולד כמובן בתור הורים למצוא פתרון לזיהוי בקבוקים ולאחר מכן פריטים נוספים, בגן. 

המטרה הראשונה היתה ליצור תוויות לזיוהי בקבוקים בגן, אך ניתן לעצב תוויות לדוגמה גם לאירועים, עם שם החברה, שם המוזמנים, לוגו וכו'. 


לצד התוויות לזיהוי בקבוקי שתיה קיימות תוויות למטרות נוספות:

Name Me Baby - תוויות שמתאימות לזיהוי בקבוקי תינוקות וכוס שתיה.
פתרון שמקל על גננות ומטפלות ויפחית בטוח גם את מקרי ההעברה מפה לפה. 


Name Me Tik - תווית לזיהוי תיקי גן וגם בית ספר או לקלמר.

אני זוכרת שבשנה שעברה הגדול שלי עלה לכיתה א' עם התיק החדש שלו ואני חשבתי איך לסמן לו את התיק וניסיתי לאלתר תווית כמו אלו של המזוודות אבל זה לא החזיק הרבה זמן.
גם כתיבה בטוש על תיקי הגן זה לא נראה ממש יפה. Name Me Shoe - תוויות שם שמתאימות לנעליים. 

בנוסף לשם הילד, מופיעים על התוויות סימנים שעוזרים לזהות את צד שמאל וצד ימין.

מלבד הערך החינוכי התווית עוזרת בגן, בקייטנה, בגן השעשועים ובג'ימבורי למצוא את זוג הנעליים של ילדינו בקלותבנוסף לתוויות למוצרי ילדים, יש עוד כמה תוויות יצירתיות, כמו תוויות לביצים (אפשר להבדיל בין ביצים קשות ויחד עם זאת להוסיף צבעוניות ושעשוע), תוויות המבדילות בין מחבתות וסירים חלביות ובשריות (Name Me Kosher), תוויות לבקבוקי יין, מתאים מאוד כמתנה עם ברכה על התווית, קישוט על השולחן ועל אותו רעיון גם תוויות לכוסות וכוסות יין - מקסים בשולחן החג וסימניות פסח כדי להבדיל בין ארון "חמץ" ל-"כשר לפסח".מחירים: 
המחירים מאוד הוגנים בעיני ומתאימים לכל כיס.

Name Me לבקבוקי שתיה, בקבוקי תינוקות, כוסות, תיקים  החל מ-20 ש"ח.
סטים של Name Me עם 3 תוויות (עם אותו שם) ב-45 ש"ח. 

 
  לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...