יום ראשון, 27 באוגוסט 2017

הפאוצ'ים החדשים של Pro Plan Cat - מזון לח טעים ובריא לחתוליםאחרי שניסינו את המזון היבש לחתול שלנו, של פרו פלאן, מותאם לחתול בוגר ומסורס והחתול שלנו ממש אוהב את המזון הזה וממשיך לזלול ממנו בהנאה, ולאחר שקראתי וגם כתבתי את הפוסט על המזון היבש (אפשר לקרוא אותו כאן), הבנתי כמה מחשבה והשקעה יש מאחורי כל מזון, שבבית פרו פלאן דואגים לצרכים שונים של חתולים ומתאימים את המזון לכך ככל האפשר.


הפעם המלצה על המזון הלח מבית Pro Plan Cat.  
כשהחתול שלנו סטיץ' מקבל מזון לח, אנחנו קוראים לזה "מעדן". 

תמיד כשפותחים אריזה, הוא מתרגש ומצפה, עד שלוקחים לו את הקערה למקום שלו ואז הוא רץ בהתלהבות. 
זה ה"פינוק".


חדש מבית Pro Plan Cat מזון לח עם סדרת הפאוצ'ים, מזון לח בשלושה טעמים בתוך רוטב ובתוספת יתרונות פונקציונליים שונים:נתחי בשר עוף ברוטב עשיר - Sterelized Pro Plan - מותאם לחתולים לאחר סירוס או עיקורנתחי בשר הודו ברוטב עשיר - Delicate Pro Plan - מותאם לחתולים בעלי רגישות למזון נתחי דג סלמון ברוטב עשיר - House Cat Pro Plan - מונעים היווצרות כדורי פרווההמזון הלח בסדרה מגיע בתוך שקית במקום קופסת שימורים. הפאוצ'ים של פרו פלאן פותחו בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת צריכת מזון יחד עם ערך תזונתי גבוה וסיוע בשמירה על איזון הנוזלים בגוף. בנוסף גם הוקפד על איזון בין אחוזי חלבון ואחוזי השומן כדי לשמור על מסת גוף בריאה ומניעת השמנה. 


בפאוצ'ים של פרו פלאן מכילים בנוסף גם פרוביוטיקה ותורמים לבריאות מערכת השתן.
סטיץ' שלנו מאוד נהנה מהמזון הלח החדש, זה ה"פינוק" שלו ואנחנו רגועים יותר לדעת שבנוסף על כך שטעים לו, הוא מקבל מזון איכותי ובריא. 
על פורינה מזון חתולים באתר


   לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...