יום שני, 11 בספטמבר 2017

לוחות שנה בעיצוב אישי ומבצעים ב-Picabookלקראת ראש השנה אני מתחילה להתארגן על יומן ולוחות שנה. אני מאוד אוהבת להכין לוחות שנה בעיצוב אישי, עם תמונות המשפחה, גם לעצמנו ובדרך כלל מכינה גם גרסה נוספת לסבתות מתנה. 
במיוחד בעידן שלנו, שכמעט כל התמונות נשארות בתוך הנייד או מחשב, זה ממש תענוג לראות את הלוח שנה מולנו, לעבור חודש חודש ולהסתכל על התמונות. גם הזדמנות נפלאה לפנק את הסבתות וסבים עם תמונות. 


הפעם הציעו לי לנסות את האתר Picabook.

ב-Picabook יש מבחר לוחות שנה לבחירה - לוח שנה שולחני, לוח שנה כפול (כזה שתולים ומעבירים דף בכל חודש והתמונה מתחלפת), בשני גדלים שונים, לוח עד (לוח שנה ללא תאריכים, לציון אירועים חשובים). בנוסף יש אלבום iphoto, מיועד רק למי שמשתמש בתוכנה הזו של מקינטוש. 
בעיצוב לוחות שנה של Picabook יש מספר אפשרויות בחירה שמהווים יתרון לעיצוב אישי:
לאחר שבוחרים את סוג לוח השנה הרצוי, נותנים לו כותרת לשער (לדוגמה "שנה טוב" או "לוח השנה שלנו") ואז אפשר לבחור בין רקעים שונים ללוח שנה ואף לבחור את החודש בתחילת לוח השנה. כיוון שאנחנו כבר התחלנו את ספטמבר וראש השנה חל לקראת סוף החודש, החלטתי להתחיל את לוח השנה שלי באוקטובר.
ניתן בנוסף גם לבחור אם לוח השנה יהיה בעיקרו לועזי-עברי או עברי-לועזי. 
מה שגם מאוד אהבתי, אפשר לציין אירועים ותאריכים מראש שיצויינו בלוח השנה.
עוד אפשרות בחירה, האם לציין זמני כניסת שבת או לא.

לאחר שבחרתם את כל האפשרויות שיתאימו לצרכים והעדפות שלכם, מתחילים לעצב את לוח השנה עם תמונות נבחרות. 

המשימה שלקחה לי הרבה זמן היתה בחירת התמונות, כל השאר, העבודה וההכנה באמצעות picabook מאוד מהיר, קל וידותית מאוד למשתמש.  כל הממשק מאוד מאוד ברור.

לא פחות חשוב - המחירים. יש כעת מבצעים והנחות על כל לוחות השנה והמחירים סבירים מאוד. 
לדוגמה: לוח שנה שולחני ולוח שנה כפול בגודל A4 עולים כל אחד 49 ש"ח (במקום 70), לוח כפול גדול עולה 67 ש"ח (במקום 96). בכמות של 4 לוחות שנה ומעלה יש הנחה נוספת. 


מחירי המבצע לחגים תקפים עד התאריך 15.10.2017


את לוח השנה אפשר לקבל בדואר רשום או Boxit שליחים. בנוסף, ישנה אפשרות לאיסוף עצמי מחיפה ומתל אביב .

אני בחרתי במשלוח Boxit, כיון שהמחיר וזמן הגעה שלהם נראו לי סבירים למדי וישנה נקודה קרובה לביתי. חברת Picabook נותנת בנוסף שירות של הכנת אלבומי תמונות, מתמונות דיגיטליות והדפסות ענק של תמונות על גבי קנבס. 
יש כרגע מבצעים בכל הקטגוריות, ממליצה להציץ גם שם. 


   לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...