יום שני, 17 בפברואר 2020

שלטים מעוצבים לדלת ושלט ימי הולדת - מסטודיו אהבה קטנה
מאז שגיליתי את האתר של סטודיו אהבה קטנה, המתמחה בעיצוב וייצור מתנות עם אמירה אישית, עם שלל פריטים בשילוב עיצוב אישי לשימוש פרטי וגם לתת כמתנה, אני מאוד אוהבת לשוטט באתר. הפעם, לקראת יום המשפחה סטודיו אהבה קטנה מציע מבחר של שלטים בעיצובים שונים לבית.

השלטים מוצעים במגוון עיצובים, חומרים, דוגמאות וסגנונות - הכי מיוחדים הם שלטי העץ המעוצבים בשילוב תליונים עליהם אפשר לרשום את שמות בני המשפחה (תמיד אפשר להוסיף עוד שם).אך אם אתם אוהבים סגנונות אחרים, יש עוד סגנונות של שלטי עץ או מגנט עם איורים, במגוון דוגמאות, שלטי מתכת בעיצוב נקי ואלגנטי יותר וגם שלטי אותיות. 

בנוסף לשם המשפחה, אפשר להוסיף כיתובים מיוחדים (בהתאם לדגם) כמו: "כאן גרים באהבה", "אין כמו בבית" ועוד.  


מחירי השלטים: החל מ- 20 ש"ח עד 100 ש"ח.


בנוסף, מציע הסטודיו "שלט ימי ההולדת" מקורי ומשמח
שלט משפחתי עם תליונים שבהם רשומים שמות ותאריכי ימי ההולדת של בני המשפחה.
השלט מחולק לחודשי השנה, כשמכל חודש נוצרת שרשרת תליונים של ברי המזל שנולדו או התחתנו בו. לשרשרת אין סוף, ותמיד אפשר לצרף אליה עוד יקירים וחברים. על התליונים, המוצעים בצורות לב ועיגול, ניתן לרשום שם ותאריך. 
יש אפשרות להזמין שלט עם שם ו-30 תליונים מודפסים, או לרכוש תליונים ללא הדפסה, ולכתוב עליהם בעצמיכם.


מחיר שלט עם 30 תליונים מודפסים: 280 ש"ח. שלט עם 30 תליונים לא מודפסים: 169 ש"ח. 
בכל עת אפשר להזמין תליונים נוספים.


את המוצרים אפשר להזמין באתר https://ahavaktana.co.il, ולקבל בנוחות הביתה, או לפנק מישהו יקר בהפתעה – במשלוח ישיר לביתו. כל פריטי "אהבה קטנה" מיוצרים במקום, לפי הזמנה."אהבה קטנה" (משנת 2013) מייצרת באהבה מוצרים משמחים לרגעים גדולים וקטנים. בצוות החנות האינטרנטית 10 נשים, מרביתן אימהות.
ההקפדה על איכות המוצרים יצרה קהל לקוחות נאמן בארץ ומעבר לים, הכולל הורים, סבים וסבתות, גננות, בתי מלון, ועדי עובדים ומפיקי אירועים.← פוסט שעלה בעבר על מתנות בעיצוב אישי בסטודיו אהבה קטנה: 

מטריות לילדים עם כיתוב או שם: 
 לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...