יום שישי, 20 בספטמבר 2013

הפלוס שעושה את ההבדל-קליניק משיקה את DDML+

אחרי 6.5 שנות מחקר ופיתוח קליניק מציגה את:

 DDML, +Dramatically Different Moisturizing Lotion +

הפלוס שעושה את ההבדל -

קרם הלחות הנצחי של קליניק, הנמכר ביותר בעולם, Dramatically Different Moisturizing Lotion עכשיו דרמטי יותר!מה זה אומר, "דרמטי יותר"?
50% שיפור בלחות לכל היום, בלי טיפה מיותרת של שומן
54% שיפור במחסום הלחות של העור בתוך כ- 8 שבועות, מבלי לשנות את המרקם הקטיפתי הידוע
יחד, שני השיפורים עוזרים לעור לשמר את המרכיבים החיוניים לבריאותו ועוזרים לו להילחם בהשפעות סביבתיות.


כמה דברים מעניינים על קרם ה-DDML:
  • במהלך שנת 2012, נמכר כל 4.87 שניות תכשיר DDML של קליניק ברחבי העולם
  • עם כמות ה- DDML שנמכרה בעשר השנים האחרונות, אפשר:
למלא את הביג בן 1.77 פעמים
למלא את מגדל אייפל 8.1 פעמים
  • DDML הוא קרם הלחות מסדרת שלושת השלבים של קליניק, שהושקה כבר בשנת 1968

מהי שיטת שלושת השלבים של קליניק?

אבן היסוד של המותג הייתה ונשארה שיטת שלושת השלבים: משטר יומי של ניקוי, הסרה ולחות. השיטה מותאמת לסוגי עור יבש, שמן או מעורב ומתוכננת כדי לסייע לכל סוגי העור להשיג מראה עור זוהר.
שיטת שלושת השלבים מורכבת מסבון ניקוי, מי הסרה וממוצר הלחות הנמכר ביותר בעולם
Dramatically Different Moisturizing Lotion.

במה קליניק שונה ממותגים אחרים? מה הופך אותה למותג ייחודי?
קליניק הוא המותג הראשון שנוצר ע"י דרמטולוגים, נבחן לאלרגיה וכל מוצריו 100% נטולי בושם.
מוצרי הטיפוח של קליניק מותאמים אישית לכל סוג עור.

אז למה בעצם לשנות משהו שמיליוני אנשים אוהבים וסומכים עליו באופן יומיומי כחלק משיטת שלושת השלבים של קליניק?
"העולם השתנה, טכנולוגיית טיפוח העור השתנתה. לכן גם אנו משתנים", מסבירה ג'נט פארדו, סגן נשיא בכירה לפיתוח מוצרים בקליניק. קליניק חוקרת באופן תמידי מרכיבים חדשים וטכנולוגיות חדשות כדי לחדש את מוצריה ולהבטיח שלקוחותיה יקבלו את מקסימום היתרונות. כעת, יותר מתמיד, העור זקוק לעזרה נוספת.
יש מספר השפעות שיכולות לגרום לרגישויות בעור, כולל גורמים סביבתיים, שינויי אקלים, נסיעות, מחסור בשינה, אכילת מזון מעובד והתמודדות עם לחצי היום יום. כל אותם "פושעים" גובים מהעור מחיר. כמובילה בטיפול בדאגות עור, קליניק חשה אחריות ליצור נוסחה חדשה לקרם האהוב והאייקוני Dramatically Different Moisturizing Lotion, תוך כדי שמירה על האיכויות שהפכו אותו נערץ וחיוני עבור מיליונים ברחבי העולם.

אז כעת...
אחרי 6.5 שנות מחקר ומאות נוסחאות שנבדקו, ניתן להציג כעת את Dramatically Different Moisturizing Lotion+ !
הנוסחה החדשה עברה בדיקות קליניות מקיפות – הנרחבות ביותר שקליניק ביצעה אי פעם. 1,600 אנשים מקבוצות אתניות שונות בחמש מדינות השתתפו בהן, בתוכם משתמשי קליניק כיום, משתמשי עבר ומשתמשים במוצרים מתחרים. התוצאה: Dramatically Different Moisturizing Lotion+ קיבל את הציונים הגבוהים ביותר האפשריים המראים הכפלה ברמות הלחות, כאשר העור נשאר באופן עקבי נינוח ורווי בלחות לאורך היום.
כדי להשיג את המשימה הכפולה – לספק מחסום לחות חזק של העור ולשפר את יעילות הלחות, קליניק שילבה בנוסחה טכנולוגיה חדשה עם מרכיבים שיש להם מורשת דרמטולוגית ארוכה ליצירת יעילות ונינוחות.

מרכיבי הקרם החדש:
  • Phytofix הוא תערובת של זרעי חמניה, תמצית שעורה ותמצית מלפפון העוזרים לחזק את מחסום העור, מעניקים גמישות ויכולת להתנגד ללחצים סביבתיים כדי להשיג מראה עור רענן.
  • Hyaluronic Acid היתה בשימוש בדרמטולוגיה וברפואה לאורך שנים, יעילותה כמרכיב קושר-לחות הוכחה מחקרית. החומצה מיוצרת בגוף באופן טבעי ומסייעת לעור לשמר את הלחות.
  • גליצרין הוא מדלל ידוע המושך לחות אל העור. נחשב כ"היגרוסקופי" (מושך לחות מהאוויר), הוא סופג מים מהאוויר ולכן תורם להגברת כוח הלחות של Dramatically Different Moisturizing Lotion+ החדש.
  • Urea הוא מרכיב טבעי שהעור מייצר בתהליך  natural moisturizing factor (MNF). מרכיבי MNF מחקים תפקוד עור בריא.

"יכול להיות לך את קרם הלחות הטוב בעולם, אבל אם מחסום הלחות פגום – הלחות מתנדפת" אומרת פראדו. "שתי הפעולות – ליחוח ותיקון המחסום, הולכות יד ביד".
עם טכנולוגיית לחות משופרת ויתרונות חדשים של חיזוק המחסום, הנוסחה החדשה היא שונה באופן דרמטי... אבל עדיין עדינה מאד. זהו עדיין הקרם הצהוב המועדף עם אותו מרקם הקטיפתי, עכשיו הוא רקDramatically Different Moisturizing Lotion+  .
ההתנסות שלי: הקרם החדש Dramatically Different Moisturizing Lotion+ נספג במהירות ובקלות, אך יחד עם זאת מרגישים את הלחות שהוא מקנה לעור. קיבלתי תחושה שהפנים חלקות ורכות יותר אחרי שימוש. מכיוון שהמוצר ללא בושם, הריח לא משהו, אבל לא חזק.

מומלץ לשימוש בוקר וערב מידי יום, כשלב 3, לאחר שימוש בסבון פנים ובמי הסרה מסדרת שלושת השלבים. לאחר השימום ב-+DDML Lotion אפשר להשתמש בקרם הגנה או מייק-אפ מעל.

מומלץ לסוגי עור רגיל ומעורב.מחיר מומלץ לצרכן:
תכולה: 125 מ"ל, 332 ש"ח
תכולה: 50 מ"ל, 168 ש"ח
להשיג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן
קליניק ישראל: http://www.clinique.co.il
https://www.facebook.com/clinique.israel
  לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...