יום רביעי, 13 במאי 2015

כדורי שוקולד להכנה מהירה - וגם נחטפים ברגעקיבלתי אריזת תערובת להכנת כדורי שוקולד, ושמרתי אותה לפעילות אחר הצהרים עם הילדים, אך כשהגננת שלחה מייל ושאלה מי מהרים יכול להתנדב להכין עוגה למסיבת סיום, התלבטתי לכמה דקות ונזכרתי בכדורי השוקולד. חשבתי שטוב יהיה לגוון קצת במקום שכולם יביאו עוגות. קינוח אישי, אהוב וטעים לכל ילד. הצטיידתי באריזה נוספת כדי שיהיה מספיק לכולם, מנג'טים ובסוכריות צבעוניות.
האמת, שמעולם לא הכנתי כדורי שוקולד. מי שעוקב קצת בבלוג, יודע שאני אוהבת מתכונים טעימים אך בכמה שפחות זמן ועבודה.לשופרסל יש תערבות להכנת כדורי שוקולד, וכל מה שצריך להוסיף זה חצי כוס מים קרים ו-4 כפות שמן. עדיין, לא ידעתי למה לצפות, איך יצא ואם בכלל יצליח. קיוויתי לטוב, התחלתי לערבב קצת עם הכף, ותוך כמה סיבובים, התקבלה תערובת לחה שמוכנה להפוך לכדורים! הריח גם הוא נהדר...אז התחלתי לכדרר, גלגלתי את הכדורים בסוכריות צבעוניות, חלק קטן מהם גם בשבבי קוקוס (יותר למבוגרים), והוספתי גם עדשים צבעוניים, כי זה מה שילדים אוהבים.ההכנה קלה, וההגשה מזמינה, והטעם גם כן מוצלח. כדורי השוקולד כמובן נחטפו.

מאריזה אחת של התערובת יצאו לי בערך 28 כדורים קטנים יחסית. אם מכינים כדורים גדולים יותר, ייצאו בערך 20.
האריזה הראשונה התקבלה להתנסות, האריזה השניה נרכשה במחיר של 14 ש"ח.  לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:


(נכתב ב-25.6.2014)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...