יום שני, 11 במאי 2015

Pampers Active Baby Dry החדשים!

יצא לי להתנסות עם כל מותגי החיתולים (מלבד החיתולים החדשים של לייף), וגם להשתתף פעמיים בקבוצת מיקוד של התנסות בחיתולים שונים למשך מספר ימים ומתן חוות דעת (משהו אנונימי ולא קשור לבלוג), ובהחלט יש חיתולים שאני מחבבת יותר ויש כאלה שפחות. את אלה שאני מחבבת, אני קונה בעיקר בגלל המחיר או מבצעים, אך יש רק חיתול אחד לדעתי שהוא ה"טופ" של כל החיתולים, ברמה אחת מעל כולם. אין מה לעשות, והאמת היא, שגם כשמידי פעם היתי קונה במצבע חיתול אחר ושמה מידי פעם במשך היום או שולחת לגן, אך במשך שעות הלילה, אני סומכת בעיניים עצומות על חיתולי פמפרס.
לפי הניסיון שלי, פמפרס זה גם החיתול הכי נעים, הכי רך והכי דק, ולעומת זאת עם כושר ספיגה אמין וגבוה יחסית. בפמפרס מתגאים בכך שמדובר ב-12 שעות של עור יבש במהלך הלילה.
שמעתם פעם את המושג "שנת הזהב"?

 
השינה היא ללא ספק חשובה, ותורמת גם להתפתחות המוח. פמפרס הגדירו שינה רצופה כ"שנת הזהב". נכון שזה לא פשוט להשיג שינה רצופה ויש מספיק סיבות (לעתים מוצדקות) לתינוקות להתעורר, אך להתעורר מחיתול רטוב זה באמת מיותר ועל כך שמים דגש מיוחד  בפמפרס.

אז מה החידוש ב-Pampers Active Baby Dry ?
פמפרס אקטיב בייבי דריי החדש, הוא בעל שכבת ספיגה עליונה חדשה ומשופרת לשם פיזור שווה של הנוזלים, ומתחתיה שכבת בינייים מוארכת, הסופגת במהירות את הנוזלים ומפזרת אותם באופן שווה אל תוך שכבת הליבה התחתונה. שכבה זו מהווה למעשה חציצה, המונעת הרטבה מחדש של עור התינוק, ובכך שומרת על PH אופטימלי של עור התינוק ומסייעת למנוע הפרחת חיתולים בעור התינוק.

החיתולים החדשים מציעים גם דפנות רכות, ברגליים ובמותן, הנמתחות בכדי להעניק את ההתאמה הנוחה והמדויקת לתינוק.
המדבקות מאפשרות שימוש חוזר.
הדמויות הגרפיות על החיתול גם הן חדשות, חיות חמודות בצבעים שמחים ועדינים.

אל אלו מתווספים היתרונות המעולים שכבר קיימים בפמפרס:
  • שכבת ספיגה כפולה, המאפשרת פיזור נולזים אחיד בתוך החיתול, ומשאירה את השכבה העליונה יבשה
  • טכנולוגיית נעילה, המרחיקה את הנוזלים מעור התינוק, ומבטיחה שתחת לחץ (כמו ישיבה או התהפכות) לא תחזור רטיבות לעור התינוק
  • החיתול בעל הצדדים הנמתחים - עד 8 ס"מ בכל צד, לשם התאמה אופיטמלית לגוף התינוק ובכל מצב.
  • שכבה אחורית נושמת להחדרת אוויר צח לעור.


 בדק ומצא: מבין 5 מותגי חיתולים שנבדקו (23.5.2014) פמפרס אקטיב בייבי דריי זכה בציון הגבוה ביותר: "כל האמהות הסכימו כי מדובר בחיתולים טובים ואיכותיים שספגו היטב ביום ובלילה. החיתול דק ורך, מגעו נעים, מותאם לגוף ונוח"

גם בעיניין המחיר, נוכחתי לדעת במהלך הזמן, שיש הרבה מבצעים, וכשאני נתקלת בכזה אני כמובן מצטיידת בכמה חבילות (יש לי ערימה במחסן), וייתכן אפילו, שבסופו של דבר זה לא יוצא זול יותר, כאשר קונים חיתול זול, ומחליפים אותו בתדירות גבוהה יותר.

אהבתי את הפרסומת הזאת, שממחישה גם את ספיגת חיתולי פמפרס אקטיב בייבי דריי ומראה גם תינוקות בתנוחות שונות כשהם ישנים.. וכמה חמודים הם כשהקטנטנים שלנו ישנים, נכון?עוד חדש מפמפרס - ערוץ יוטיוב של פמפרס:
היום כבר כמעט כל הורה יצא לו לעשות חיפוש באינטרנט אחרי מידע, הקשור לגידול ילדים, כמה הנקה, התפתחות ועוד'. הרשת, מלאה בעצות, הבעיה היא, שגם המקורות שונים, וכדאי לדעת איפה לחפש ולקרא.
פמפרס משיקה, את ערוץ סרטוני יוטיוב החדש, הכולל 20 סרטונים מקצועיים עם נושאים מרגע כניסה להריון ובכל שלב משלבי התפתחות התינוק.
הסדרה עוזרת לתת ידע וכלים להורים בנושא אהבה, שינה ומשחק ובנושאים מגוונים אחרים.רעיון מעולה לדעתי למקור ידע זמין, נגיש, עם ידע שנאסף על ידי פמפרס ממומחים ברחבי העולה, והערוץ בעברית.
https://www.youtube.com/user/PampersIL


אתר פמפרס: http://www.pampers.co.il/home

פוסט על פמפרס פרמיום עם מד-רטיבות אפשר  לקרוא כאן


 
  לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

(נכתב ב-22.6.2014)

אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...