יום שני, 8 ביוני 2015

מצעד האביב - סיפורי טבע לילדים

אני מאוד אוהבת את הספרים שמקבצים בתוכם אוסף של סיפורים, בצורה זו יש בספר אחד הרבה סיפורים שהם באורך המתאים לילדים בגיל הרך, לקריאת סיפור לפני השינה, וגם תמיד יש ציפיה לסיפור חדש בפעם הבאה.

ידוע שיש אוסף ספרים למשל עם סיפורים "ראשונים", "תנך", "אגדות" ועכשיו גם בנושא טבע. 

ספר הילדים "מצעד האביב – סיפורי טבע" בהוצאת "דני ספרים", הוא אוסף מענג ומרחיב לב של אגדות, סיפורים ושירים, שבכולם מככב הטבע סביבנו והגיבורים הראשיים הם בעלי החיים והצמחים המאכלסים אותו. 

בספר יש 19 סיפורים מאת סופרים שונים, כמו: נורית יובל, חנה בר, מיכאל דשא, ליאורה כרמלי, לבנה מושון, רות ריכטר ואירית שושני. 
כל הכותבים הם סופרי ילדים מוכרים ואהובים, שספריהם נקראים בשקיקה כבר שנים רבות על ידי ילדים בכל הגילאים. לכבוד אוסף חדש זה, תרם כל כותב מספר סיפורים ממיטב יצירתו, סיפורים בהם הטבע הוא הכוכב הראשי, ויחד הם יצרו עבור הקורא אסופה מקסימה שכולה שיר הלל לטבע.את הספר מעטרים איוריה של תומר זית, מאיירת צעירה ומוכשרת שסגנונה המיוחד מוסיף נופך "אגדתי" נפלא לסיפורים שבאוסף. 

הספר מתאים במיוחד לגילאי ראשית קריאה, עבור ילדים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הקסום של הסיפור והאגדה."מצעד האביב – סיפורי טבע", איורים: תומר זית, הוצאת "דני ספרים", 108 עמ', מנוקד. 
מחיר לצרכן: 68 ש"ח. 
להשיג בכל חנויות הספרים ובחנות המקוונת של ההוצאה: http://www.siman-kria.co.il/  לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...