יום רביעי, 31 במאי 2017

אומן חושים איתי סונטג

איתי סונטג אומן חושים - Itay Sontag Mentalistהאם שמעתים פעם על תפקיד בצבא שנקרא "קוסם צה"לי" ? אז כן, יש תפקיד כזה ואיתי סונטג היה כזה בזמן השירות שלו בצבא. 
איתי בעצם מתעסק בקסמים מגיל 6 (כיום הוא בן 23).
מאז שסיים את השירות בצה"ל, איתי סונטג מופיע במופעים ואירועים פרטיים.

בשבוע שעבר הוזמנתי למופע שלו, הלכתי יחד עם חברה ואמי ובזה אני כבר יכולה להגיד לכם שהמופע של איתי מתאים לצעירים ומבוגרים יחד. 


אז איתי לא מכנה את עצמו יותר "קוסם" אלא אומן חושים וזאת כי ב"קסמים" שהוא עושה, מדובר ברוב המקרים ב"טריקים" שקשורים לקריאת ניואנסים ושפת גוף, השפעה על התת-מודע וכו' מה שייראה בסופו של דבר כקריאת מחשבות.
את חלק מה"קסמים" איתי מסביר או חושף, אז בנוסף לבידור, תלמדו בסוף גם כמה דברים מעניינים על "קריאת מחשבות". 

המופע כולו בשיתוף הקהל, חלק מוזמנים לבמה להשתתף וחלק בתרגיל כללי, לדוגמה בתחילת המופע התבקשו לצייר משהו על דף ולקראת סיום המופע, איתי ניחש את מה שהם ציירו. היו מלא קטעים מעניינים ומפתיעים. 

כאן בסרטון אפשר לראות עד כמה המשתתפת מופתעת ממה שאיתי מגלה:

המופע היה מהנה אך לדעתי חלק מהקטעים היו מעט ארוכים, מבחינת דיבורים בין המשתתף לאיתי, בזמן שהקהל מחכה שמשהו יקרה, בחלק מהקטעים מורגש שאיתי עדיין לא מקצועי לגמרי אבל הוא סך הכל צעיר ובתחילת דרכו ומה שמכפר על כך היא הכנות שלו וגם זה שהוא בחור סימפטי עם חוש הומור ו... 
בנוסף איתי לומד משחק ומשתתף בהפקות תיאטרון. אני בטוחה שעוד נשמע עליו בעתיד. 

המופעים של איתי סונטג מתאימים מאוד לאירועים משפחתיים וגם עסקיים. איתי מופיע מול קהלים קטנים יותר של עשרות וגם מול גדולים של מאות ויתאים את עצמו לאירוע ואפילו הופיע פעם מול קהל של חירשים  ומתרגמת ובזכות יכולת אילתור, המופע הצליח.http://itaysontag.co.il/

 עמוד הפייסבוק    לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...