יום ראשון, 25 במרץ 2018

רנואר מתחדשת עם סניף גדול יותר בקניון עופר הגדול בפתח תקווה

 מתחדשת

 אלי ברקוביץ  מבעלי רנואר סרג דרעי מנכל רנואר  וניר ברנובסקי  זכיין החנות בפתח תקווה. צילום לנס הפקות


סניף רנואר בקניון הגדול, קניון עופר פתח תקווה, עבר שינוי, הוגדל ועוצב מחדש. את הפתיחה של הסניף המחודש ב.15.3 חגגו באירוע מלא מבצעים, אורחים ולקוחות.


בין היתר הגיעו להרמת כוסית ולגזירת הסרט: יוסי ברוש ואלי ברקוביץ מבעלי קבוצת רנואר, סרג' דרעי מנכ"ל קבוצת רנואר, מישל תמיר סמנכ"ל שיווק קבוצת רנואר, אריה שיבר סמנכ"ל פיתוח עסקי קב' רנואר והזכיין של רנואר פתח תקוה - ניר ברנובסקי.


שלושת הפרזנטורים של הקבוצה: ניבר מדר, גפן ברקאי ויעל שלבייה, אבי לוי מנכ"ל מליסרון, משה רוזנבלום מנכ"ל קניוני עופר והמשנה למנכ"ל מליסרון, רוני אירני מבעלי רשת פקטורי 54, ונעמי סימן טוב מנכ"לית הקניוןהכדורגלן אבי סטרול ורעייתו נועה שריר, ואחרים.
צילום לנס הפקות
אדל

צילום לנס הפקות

הסניף המחודש של רנואר מרווח, המבחר רחב יותר ואפשר למצוא מלא בגדים יפים מהקולקציה החדשה וזאת בארבע מחלקות אופנה עיקריות: נשים, גברים, אביזרי אופנה ונעליים.
ישנם הרבה תאי מדידה שגם הם מרווחים וגם מספר עמדות תשלום.
מחלקת נשים
מחלקת גבריםהחנות המחודשת ממשיכה את הקו הברור של חנויות הענק של הרשת במקומות מרכזיים ואסטרטגיים כמו זה שבקניון הגדול בפתח תקווה.במהלך האירוע אמר סרג' דרעי מנכ"ל קבוצת רנואר שהקבוצה שמחה להביא לצרכן הישראלי חווית קנייה עכשווית, ידידותית ועוצמתית תחת קונספט חנויות הענק של המותג. דור החנויות החדש מאפשר לרשת להרחיב את ההיצע האופנתי ולהשיק קבוצות מוצר נוספות אשר ישלימו את המענה לצרכי הלקוחות.


צילום לנס הפקותאודות רנואר
קבוצת רנואר נמצאת בבעלות יוסי ברוש ואלי ברקוביץ ומנכ"ל הקבוצה הוא סרג' דרעי. הקבוצה מפעילה את רשת החנויות אשר מונה כיום למעלה ממאה ועשרים סניפים לאופנת נשים וגברים בפריסה ארצית. כמו כן, מפעילה הקבוצה את המותג הישראלי TWENTYFOURSEVEN, אשר רשת החנויות שלו מונה כיום למעלה מחמישים סניפים בפריסה ארצית.


 לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:


תגובה 1:

  1. עבודה מהבית
    מצ"ב מצגת מצויינת אשר ממחישה את הקונספט של העסק בתחום התיירות
    https://affiliateor.com/he/il/funnel-1/?ref=5228

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...