יום שלישי, 29 במרץ 2016

גבינה צהובה בצורות - גם טעימה וגם מוסיפה עניין + קופון הנחה מצורףאצלנו במקרר חייבת להיות גבינה צהובה, אם זה לכריך, לטוסט, לפיצה או אפילו ככה בצלחת כתוספת או ביד, כי גם אכילת גבינה צהובה לבדה היא טעימה.

מה שאומר שהילדים אצלי אוהבים גבינה צהובה ומבחינתי מאוד נוח לשלב גבינה צהובה בארוחה, כי היא טעימה כמו שהיא ומוסיפה גם טעם לארוחות ומאפים חלביים.

הרבה פעמים אני מנסה לגוון את ארוחות הילדים, אך לא תמיד הילדים אוהבים לאכול דברים חדשים, ומה שמצליח "לרענן" קצת את הארוחה, זה מעט עיצוב ומשחק מבחינת מראה האוכל. 

כאן תנובה נכנסת ועושה לנו כהורים את הענין קל יותר, חוסכת לנו התעסקות עם חותכנים וצורות לא מוצלחות ומביאה לנו גבינה צהובה בצורות - דובי ורכבת!


ככה נכנסת קצת שמחה וילדותיות לצלחות.

לא הספקתי להפתיע אותם עם צלחת מעוצבת כיוון שאיך כשקיבלנו את המארזים של הגבינות החדשות להיכרות, הילדים מיד ביקשו לטעום.

כמו שאמרתי, מספיק להם גבינה צהובה ביד בלי כלום. ועוד עם הצורות החדשות, הם התלהבו והתחילו ליצור משחקי דמיון, כמו "הדובי עולה על הרכבת" וכד'.


ובכל זאת, שיחקתי קצת ויצאה יצירה שלא דורשת הרבה זמן, מחומרים זמינים וגם מזינים.


במקום שאנחנו ההורים נסדר לילדים את הצלחות, אפשר גם להפוך את הכנת ארוחת הערב לפעילות עם הילדים, לתת להם כל מיני תוספות ואת הגבינות בצורות וכל אחד יוצר לעצמו צלחת מקושטת.

מנסיון, כשהמנה מעוצבת, אצלי הם אוכלים אפילו את התוספות שהם בקושי היו נוגעים אילו היו מונחים סתם ככה על צלחת ליד.


לרגל ההשקה, קבלו קופון הנחה לגבינה צהובה בצורות החדשות: * מוזמנים לראות גם את הפוסט עם הצעות לארוחות חלביות לילדים, כאן.   לעדכונים מהבלוג מוזמנים להרשם עם המייל וללחוץ לייק בדף הפייסבוק:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...