יום שלישי, 25 ביולי 2017

אסם פלוס - סדרה חדשה עם פלוס של בריאות
מוצרי המותג אסם, נמצאים בכל בית ישראלי. החברה ממשיכה לחדש ולפתח מוצרים חדשים וכחלק מתהליך ההתפתחות וההתאמה לדרישת הצרכן לאורך חיים ארוך יותר ומוצר בריא יותר, אסם משיקה סדרה חדשה - אסם פלוס , סדרת מוצרים עם פלוס , שהוא ערך תזונתי נוסף.


הפלוס מתבטא בהעשרת המוצר בסיבים תזונתיים, דגנים מלאים ורכיבים נוספים אשר תורמים למוצר להיות בריא יותר.


בסדרה מגוון מוצרים, כמו פסטה מסולסלת, ספגטי, אטריות דקות, פתיתים, קוסקוס - אלו יכילו פי 2 סיבים תזונתיים ע"י סיבי שיבולת שועל.

בתחום הקמחים, קמח רגיל, קמח תופח וקמח שמרים - יכללו תוספת 30% קמח מחיטה מלאה.

גם חלק מממוצרי הקרקרים והבייגלה יעברו שינוי - ומקבלים פלוס של דגנים מלאים, סיבים תזונתיים וחלבון.  לדברי אבי בן אסאייג, מנכ"ל חטיבת המזון באסם: "האתגר בו עמדנו היה לפעול ולשפר את איכויות המוצרים באמצעות העשרתם ברכיבים תזונתיים טובים, תוך הקפדה ושמירה על הטעם והמרקם האהוב של המוצרים."


אכן אסם הצליחו לעמוד באתגר הזה, מבחינת טעם לא מורגש שום הבדל, לפחות לא במה שאני התנסתי עד כה, אך העובדה שהמוצר בריא יותר, היא מבורכת ורצוייה מאוד בכל מטבח.

אני מאוד אוהבת באפיה, להמיר מידי פעם חצי מכמות הקמח בקמח מלא, במיוחד כשאני עושה עוגות כמו עוגת גזר, עוגת בננות וכד'. הפעם השתמשתי בקמח אסם פלוס, שמכיל כבר 30% קמח מלא. טעם העוגה נותר כמו שהוא כאילו השתמשתי בקמח הרגיל.
כשרות: בד"צ ירושלים העדה החרדית.  ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות. 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...